Email adres RTV Krimpenerwaard: Info@RTVKrimpenerwaard.nl

Email adres Bestuur RTV Krimpenerwaard: Bestuur@RTVKrimpenerwaard.nl

 

Het bestuur van RTV Krimpenerwaard

Het bestuur van RTV Krimpenerwaard bestaat uit:

Kees de Haan

Kees de Haan

Voorzitter

Email: kees@rtvkrimpenerwaard.nl

Ronald Hamaker

Ronald Hamaker

Penningmeester

Email: penningsmeester@rtvkrimpenerwaard.nl 

Hans Versluijs

Hans Versluijs

Secretaris

hans@rtvkrimpenerwaard.nl

Gerrit Boudesteijn

Gerrit Boudesteijn

Bestuurslid

Email: gerrit@rtvkrimpenerwaard.nl

Adrie Oudenes

Adrie Oudenes

Bestuurslid

Email: adrie@rtvkrimpenerwaard.nl

Naast het bestuur zijn er bij RTV Krimpenerwaard afdelingshoofden: 

Arian Vermeulen

Arian Vermeulen

Hoofd Radio

Email: arian@rtvkrimpenerwaard.nl 

Paul de Heus

Paul de Heus

Hoofd TV

paul@rtvkrimpenerwaard.nl

Roelof van den Ouden

Roelof van den Ouden

Hoofd Techniek
Rob Noordhuizen

Rob Noordhuizen

Hoofd ICT
Sjoukje Lindenburg

Sjoukje Lindenburg

HR Manager
Frank van Suchtelen

Frank van Suchtelen

Hoofd Communicatie

Email: communicatie@rtvkrimpenerwaard.nl

Martijn Kuiler

Martijn Kuiler

Hoofd Website
Nico Dullaart

Nico Dullaart

Gebouwbeheerder

De vrienden van RTV Krimpenerwaard


Ook vriend worden van RTV Krimpenerwaard?