Archieven

Dit bericht is 1067 keer gelezen

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL- Zaterdag 25 mei is van 10.00 tot 17.00 uur in Krimpen aan den IJssel een boeken- en platenmarkt. Diverse kramen met boeken en platen staan verspreid op het Raadhuisplein/Trouwplein bij winkelcentrum Crimpenhof. 

Je kunt daar rondstruinen langs kraampjes met tweedehands boeken en vinyl. Je vindt er onder meer een uitgebreid aanbod van boeken over Rotterdam en omstreken, maar ook Nederlandse en vertaalde literatuur, kinderboeken, strips, thrillers, kunstboeken, biografieën, kookboeken, geschiedenisboeken, (streek)romans, enz.

Qua vinyl is er muziek in uiteenlopende genres, van pop tot rock en van jazz tot klassiek. De boeken- en platenmarkt is op het Raadhuisplein/Trouwplein in Krimpen aan den IJssel en duurt van 10.00 tot 17.00 uur. De kramen staan op het plein voor het gemeentehuis en aan de buitenzijde van winkelcentrum Crimpenhof, aan de kant van supermarkt Dirk.

Dit bericht is 1067 keer gelezen

Deel dit:

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meest gelezen
  • No results available
Meld je aan voor onze nieuwsbrief