Archieven

Dit bericht is 399 keer gelezen

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL- In de etalages van het pand schuin tegenover de HEMA in Winkelcentrum Crimpenhof in Krimpen aan den IJssel zijn vanaf 15 november schilderijen te zien van Jan Tonikoe.

De tentoonstellingen in de etalages zijn een initiatief van het winkelcentrum en de Vereniging Krimpener Kunstwaard. Om de zes weken is er telkens nieuw werk te zien van kunstenaars van de Krimpener Kunstwaard.

Jan Tonikoe is als schilder autodidact. Hij werkt met olieverf en een enkele keer met acrylverf. Hij maakt voornamelijk portretten, maar schildert ook naar de natuur. Over de verhouding tussen mens en natuur zegt hij in het schilderij met de leeuw dat in één van de etalages hangt.  “De blik van deze leeuw, de koning der dieren, laat zien hoe mens en dier in de natuur kunnen leven in alle vrijheid en vriendschap.” Zijn werk is tot 27 december 2023 te zien.

Dit bericht is 399 keer gelezen

Deel dit:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meld je aan voor onze nieuwsbrief